1. Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: www.ziuziu.lt

Veiklos sritis: Žaislai, žaidimai vaikams ir kūdikiams

2. Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

2.1. Ši privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės (toliau – www.ziuziu.lt) ir www.ziuziu.lt kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

2.2. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

2.3. Prekių/paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje tikslu yra renkami ir tvarkomi šie Jūsų duomenys:

• vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris (kaip identifikacijos kodas lojalumo programoje), pirkimo istorija, adresas.

Tiesioginės rinkodaros tikslu yra renkami ir tvarkomi šie jūsų duomenys:

• vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris.

Jūsų duomenys renkami iš šių šaltinių:

• Jūsų paties, mokėjimo paslaugų tiekėjų (kurie vykdo Jūsų mokėjimus Administratoriui).

2.4. E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad www.ziuziu.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

2.5. Jūsų duomenys yra renkami ir tvarkomi šiais tikslais:

• Prekių/paslaugų pardavimais elektroninėje parduotuvėje;

• Tiesioginės rinkodaros tikslais.

• Tam, kad tobulintume savo gaminius pasitelkiant Jūsų nuomone ir patirtimi;

2.6. Administratorius turi teisę sukauptus asmens duomenis naudoti vidaus administravimo tikslais: tam, kad pagreitintų Administratoriaus svetainės veikimą, funkcionalumą, kad geriau suprastų vartotojo poreikius, pagerintų paslaugas ir pan.

3. Informacija apie nepilnamečius

3.1. Mes patariame tėvams ir globėjams išmokyti savo vaikus atsargiai ir atsakingai naudoti savo asmens duomenis internete. Nepilnamečiai neturėtų pateikti savo asmeninių duomenų svetainėse be savo tėvų ar globėjų sutikimo. Naudotis el. parduotuvės paslaugomis gali visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus.

3.2. Nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija; visų nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

4. Kontaktų formos

Užpildžius kontaktų formą lankytojų pateikti duomenys yra išsaugojami ir kaupiami, atskiroje duomenų bazėje, matoma tik tinklapio www.ziuziu.lt atsakingam asmeniui, kuris pateiktą informaciją naudoja tik tiems atvejams, jei reiktų su formą užpildžiusiu asmeniu susisiekti.

5. Slapukai (cookies)

5.1. Elektroninėje parduotuvėje yra naudojami slapukai (angl. cookies) tam, kad būtų galima atskirti Asmenis nuo kitų elektroninės parduotuvės naudotojų. Tokiu būdu norima užtikrinti malonesnę patirtį Asmenims, naršantiems elektroninėje parduotuvėje bei tobulinti pačią elektroninę parduotuvę.

5.2. Slapukas – tai mažas duomenų rinkinys, kuris naudojamas, renkant tam tikrą informaciją apie jūsų kompiuterį. Pavyzdžiui, ar dažnai lankotės mūsų svetainėje, ką veikiate apsilankę. Duomenų rinkiniuose nėra asmeninės informacijos. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios ar kitos svetainės savybėmis.

5.3. Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

5.4. Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

5.5. Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėte, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

6. Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Tinklapis www.ziuziu.lt visus duomenis kaupia savo duomenų bazėse. Duomenys naudojami tik komunikacijos, paslaugų, prekių tiekimo tikslams. Duomenys nėra pasiekiami ar kitaip nutekinami trečiosioms šalims kurie galėtų juos naudoti.

7. Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

7.1. Jei parašote komentarą, žinutę, perkate prekę, jūsų informacija ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo, kad galėtume atrasti užsakymo informaciją, turėti susirašinėjimo istoriją.

7.2. Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

8. Prekių kainos:

Prekių kaina po to, kai užsakymas buvo patvirtintas Pardavėjo, keistis negali, išskyrus atvejus, kai prekės kaina pakito dėl informacinių sistemų techninės klaidos, akivaizdžių (apsirikimo pobūdžio) klaidų ištaisymo ar kitų nuo Pardavėjo nepriklausančių objektyvių esminių priežasčių (esant šias priežastis pagrindžiantiems įrodymams). Jei tokiu atveju Pirkėjas nesutinka įsigyti prekę nauja kaina, Pirkėjas gali atsisakyti užsakymo informuodamas apie tai Pardavėją per 2 (dvi) darbo dienas. Anuliavus užsakymą šiame punkte numatyta tvarka, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos į jo banko sąskaitą.

9. Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, Privačią žinutę arba užklausos formą. Galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

10. Baigiamosios nuostatos

10.1. Administratorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Privatumo politikos nuostatas ir tokie pasikeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto puslapyje.

10.2. Šioms Privatumo nuostatoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių nuostatų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Jei dėl šių privatumo nuostatų aprašymo Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@ziuziu.lt